loader image
 

Nasza oferta

Zrealizujemy Twoje wszystkie pomysły!

Masz pomysł na niebanalną stronę internetową? Zrealizujemy ją dla Ciebie! A może jeszcze nie wiesz jak powinna wyglądać? Nie martw się! My zawsze mamy pomysł, do którego dołączymy niecodzienną koncepcję, odrobinę intuicji i techniczną nowinkę. Jednak wiemy, że stworzenie strony internetowej to dopiero początek Twojej drogi do sukcesu.

Strony firmowe

Tworzymy serwisy internetowe, po których Twój klient porusza się z łatwością. Błyskawicznie odnajduje to, czego szuka. Nasze strony internetowe doskonale wyświetlają się zarówno na ekranie komputera, jak i smartfona.

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe, które projektujemy, to nie tylko ładne witryny. Wyobraź sobie e-sklep, w którym Twoi klienci z łatwością odnajdują poszukiwane produkty, a potem opłacają zamówienie w mgnieniu oka. Ty zaś zyskujesz prawdziwe centrum dowodzenia.

Portale internetowe

Portale internetowe muszą być przede wszystkim proste i efektywne. Proste w obsłudze i efektywne w osiąganiu stawianych przed nimi celów. Marka zaczyna się w głowie konsumenta - dobra marka to wybór, którego dokonują klienci.

Usługi graficzne

Nasze prace graficzne przyciągają uwagę i uruchamiają wyobraźnię. Czuć w nich smak i artystyczny zamysł – od logo, przez kolorystykę, aż po układ projektu. Branding? Materiały reklamowe? Wizualizacje 3D? Właściwie nie ma rzeczy, której byśmy dla Ciebie nie stworzyli.

Marketing internetowy

Istnieje wiele dowodów na to, że im większa więź z marką, tym większa wobec niej lojalność. A to przekłada się na zyski. Dlatego buduj relacje z klientami, będąc tam, gdzie oni. Niech Twoja marka będzie zawsze pod ręką – jak smartfon! Czyli w mediach społecznościowych.

Pozycjonowanie

Nawet najbardziej rozpoznawalna marka nie może zrezygnować z widoczności w sieci. To właśnie w niej przyszli klienci szukają idealnej oferty. Zadbaj, by od razu znaleźli Twoją. My wiemy, jak skutecznie zaplanować strategie marketingową. Gwarantujemy efektywne pozycjonowanie witryn.
Doświadczenie
To cecha, dzięki której nasze strony internetowe są zawsze optymalnie dopasowane do potrzeb Klienta.
Kreatywność
Projektujemy strony www oraz sklepy internetowe, które nie tylko spełniają standardy, ale także zaskakują twórczym dizajnem i pomysłowymi rozwiązaniami.
Strategia
Jest prosta w swym założeniu: Ty masz mieć korzyść i Twój klient ma mieć korzyść. Wówczas Nasza firma też będzie mieć korzyść.
Terminowość
Przysłowie mówi: kto w porę daje, ten podwójnie daje. Nasza firma zawsze podwójnie daje 🙂
https://codersoft.pl/wp-content/uploads/2019/09/white-codiqa-icon.png

Współpracuj z zespołem wiodącym w dziedzinie reklamy i promocji, który pomoże Ci zbudować twoją markę.