loader image
 

Tworzenie stron internetowych Chorzów

Lubimy tworzyć oryginalne, nieprzeładowane strony internetowe o ciekawym i inspirującym układzie tzw. layoucie. Każda tworzona strona www to spójna graficznie koncepcja. Głęboko wierzymy w minimalizm. Dla nas mniej znaczy więcej. Tworzymy w oparciu o analitykę internetową i research.

Dla nas tworzenie stron www to nie tylko warstwa wizualna, to przede wszystkim przemyślana droga użytkownika, proces podróży i budowa architektury informacji. Pracujemy na konkretnych danych analitycznych.

Każda tworzona strona internetowa jest projektowana z zachowaniem zasady mobile first. Projektowane rozwiązania poparte są analizą stron konkurencji, reserarchem oraz zachowaniem użytkowników.

https://codersoft.pl/wp-content/uploads/2021/03/main.jpg
https://codersoft.pl/wp-content/uploads/2021/02/wokas-realizacja-2021.png
https://codersoft.pl/wp-content/uploads/2021/02/skanska-realizacja-2021.png
https://codersoft.pl/wp-content/uploads/2021/02/doleasingu-realizacja-2021.png

Naszymi klientami są zarówno małe jak i duże firmy oraz osoby indywidualne z Chorzowa i okolic. Jesteśmy dumni z tego, że potrafimy dostosować się do potrzeb naszych klientów. Niezależnie od tego, czy wymagają oni strony wizytówki, w pełni dostosowanej dynamicznej witryny bazodanowej, czy nawet aplikacji internetowej do wykonywania określonej funkcji.

Napisz i otrzymaj bezpłatną wycenę

Wycena strony internetowej ma za zadnie oszacować wstępny koszt projektu strony internetowej. Wypełnienie formularza nie zajmie to więcej niż 5 min.

Projektujemy stronę internetową dla Ciebie, dla Twojej firmy lub marki. Dlatego taki projekt wymaga indywidualnej wyceny dla Ciebie.

Biuro Kraków
ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków, Polska
Zadzwoń
+48 (12) 312 06 09
+48 737 174 474
Napisz do Nas
info@codersoft.pl
krakow@codersoft.pl


    bt_bb_section_top_section_coverage_image
    bt_bb_section_bottom_section_coverage_image