loader image
 

Projektowanie stron internetowych

Kompleksowo realizujemy strony internetowe począwszy od grafiki, przez panel administracyjny CMS po indywidualnie przygotowane moduły.

Optymalizację pod kątem wyszukiwarek to odpowiednia budowa strony, użycie właściwych tekstów już od strony głównej oraz poprawne linkowanie wewnętrzne składa się na dobrą podstawę, która pozwala rozwinąć pełnie możliwości późniejszemu pozycjonowaniu.

Mobilność strony. Budując je w oparciu o RWD (Responsive Web Design) gwarantujące dostępność i poprawne funkcjonowanie strony zarówno na smartfonach, tabletach jak i monitorach wysokiej rozdzielczości.

Szeroki zakres edytowalności. Począwszy od struktury menu, przez treść podstron, ale także nagłówki animowane, wszystkie te elementy i wiele innych są w pełni edytowalne z panelu administracyjnego. Tak by rozbudowa strony mogła podążać za potrzebami i nie wymagała pomocy informatycznej.

https://codersoft.pl/wp-content/uploads/2021/02/systemy2.jpg
https://codersoft.pl/wp-content/uploads/2021/02/wokas-realizacja-2021.png
https://codersoft.pl/wp-content/uploads/2021/02/mini-realizacja-2021.png
https://codersoft.pl/wp-content/uploads/2021/02/skanska-realizacja-2021.png

Napisz i otrzymaj bezpłatną wycenę

Wycena strony internetowej ma za zadnie oszacować wstępny koszt projektu strony internetowej. Wypełnienie formularza nie zajmie to więcej niż 5 min.

Projektujemy stronę internetową dla Ciebie, dla Twojej firmy lub marki. Dlatego taki projekt wymaga indywidualnej wyceny dla Ciebie.

Adres
ul. Strzelecka 29a/39
61-846 Poznań, Polska
Zadzwoń
+48 (61) 415 27 79
+48 (61) 415 28 57
Napisz do Nas
info@codersoft.pl
poznan@codersoft.pl


    bt_bb_section_top_section_coverage_image
    bt_bb_section_bottom_section_coverage_image